Uudised ja pakkumised
Uudised ja pakkumised Külastage seda lehte, selleks et olla kursis kõikide olemasolevate PlayVR Tallinn.
Uudised
AINULAADNE ARVUTITEHNOLOOGIA MAAILM NÜÜD TALLINNAS
Alates 2019 aasta esimesest novembrist Tallinnas Imaginaris Room Escape Games ilmus välja PlayVR ruum.
Miks see tekitas nii palju põnevust?
UUDISED
Avatud: 10:00 - 23:00
Telefon: +372-58-111-223
E-mail: info@playvr.ee
Aadress: Liivalaia 40, Tallinn, Estonia
Ettevõte: Never Bored OÜ (12948218)
16/03/20
AINULAADNE ARVUTITEHNOLOOGIA MAAILM NÜÜD TALLINNAS
Alates 2019 aasta esimesest novembrist Tallinnas Imaginaris Room Escape Games ilmus välja PlayVR ruum.
Miks see tekitas nii palju põnevust? Selle pärast, et virtuaalreaaluse seadmed on tõeliselt kaasaegsed ning torkavad täielikult silma oma realistlikusega.

See asukoht on uusaegsete meelelahutuste jaoks. Meie avaldame muljet isegi kõige pahuramatele mängijatele. Maksimaalselt küberspordile sarnanev ruum, kus võib proovida üle viiekümne mängu ja meelelahutuse.

Teile ei paku huvi tavalised tulistamised ja märulid? PlayVRis on võimalus sukelduda tõelisesse kunsti- ja filmimaailma. 3D tehnoloogiad aitavad kaasa sellele, et tunnetaksite kogu kehaga, kui realistlik see tegelikult on. Teie külastate uut maailma, mis on kunstlikult tehtud inimese poolt. Proovige eristada seda päris maailmast! Ruum mahutab enda sisse kuni 4 inimest, kellest võivad saada head partnerid või vastased meeskonnamängudes.

Teie veel ei tea, kus pidada sündmusi? VR- ruum on idelaane koht, ükskõik mis sündmusteks.
Kõige väiksematele võib tellida unustamatult vinge peo. Täiskasvanutele võib tellida mälestusväärse mängupausidega. Valige mänge kategooriate, vanuse või füüsilise ettevalmistuse järgi. Meil leidub sobiv variant igale külastajale.

Mõtlete, mis oleks parim kink sõbrale? Tellige oma nutiseadmest meie kodulehelt kinkekaart ükskõik mis virtuaalreaalsuse mängule ja asuge lõbusa seltskonnaga tõeliste seikluste otsingutele. Kui teie soovite kogeda tõelist adrenaliinilaksu siis Alpha CentraVRist parimat ei ole. Mängige ise või vaadake pealt, kuidas mängivad teie sõbrad!

Koos mängida ei ole ainult tore vaid ka soodsam. Tunnisele mängule, rohkem kui kolme mängijaga mängides kehtib soodustus 20%. Broneerige piletid ja sattuge tulevikku juba praegu.
Virtuaalreaalsus on number 1 meelelahutuste maailmas!