Kaitse oma võimu ja kuningriiki! See on tõeline väljakutse! Põigake kõrvale relvade eest ja lõhkuge rivaalikate rüütlite armeesid. Välju võitjana veristest kaklustest ja suundu järgmisele veel raskemale tasemale.
1 MÄNGIJA
MACE AND GRACE
Batman sukeldab teid Pimeduse rüütli maailma ja annab võimaluse tunda end tõelise Batmanina nagu ei eales varem.1 MÄNGIJA
BATMAN ARKHAM
ACTION
1-4 MÄNGIJAT
ELVEN ASSASSIN
Half-Life: Alyx on Valve tagasitulek Half-Life universumisse virtuaalreaalsuses. Lugu räägib võimatusest võitlusest tulnukate julma rassi vastu, mis on tuntud kui Liit
1 MÄNGIJA
HALF-LIFE ALYX
Pane end proovile huvitavas arkaadiamängus, kus on vaja ükteisest jagu saada! Erk vaade, dünaamiline mängukäik ja käima panev muusika.
2 MÄNGIJAT
BOMB U
Kunagi ei ole relvaga läbikäimine virtuaalreaalsuses olnud nii realistlik. Space Pirate trainer VR vallutab teie südamed ja teeb teist tõelised piraadid.
1 MÄNGIJA
SPACE PIRATE TRAINER
Olete kuulnud gladiaatorite võitlustest? GORN on väga raske virtuaalsuse versioon gladiaatorite võitlusest. Virtuaalreaalsuses on see väga hirmus. Ka Teie tulite siia just selle mängu pärast, eksole?
1 MÄNGIJA
GORN
Koomiksi märul BAAM SQUAD on segu zombi tulistamismängust ja ikoonilisest märulimängust Minecraft! Teie ülesanneteks on saada zombidest jagu ja lahendada missioone.
1-4 MÄNGIJAT
BAAM SQUAD
Mis juhtub, kui ühendada Counter Strike ja Mario ralli? Smashbox Arena. Kiirusta, tule ja proovi väga huvitavat kooslust!
1-4 MÄNGIJAT
SMASHBOX ARENA
Kindlustusagent uues formaadis. Mis see tähendab? See kindlustusagent ei fikseeri õnnetusi vaid kõrvaldab neid. See agent oled SINA
1 MÄNGIJA
JUST IN TIME INCORPORATED
Jumanji maailma fännidele ja nendele, kellele lihtsalt meeldis film. Proovige mängu, mis põhineb filmisümdmustel ja sukelduge salapärasesse keskkonda, kus on kõik reaalne.
1 MÄNGIJA
JUMANJI: THE VR ADVENTURE
Sukeldu SRÜ aja vaadatuimasse filmi. Rahulikud lained, julged Varanglased ja pikk tee... Millised seiklused ootavad sind ees?
1-2 MÄNGIJAT
VARANGIANS
Sukelduda Venemaa esimesse superkangelaste filmi võib juba nüüd kohe. Ülivõimas ja jõuküllas märul viib teid mahajäetud tehasesse, kus ootab teid ees väga tähtis eluülesanne.
1-2 MÄNGIJAT
DEFENDERS
Kõik on lapsepõlves mänginud lumesõda ja viskanud sõpra lumepalliga. Olgu, see mäng ei ole päris tavaline. Tulistage relvast lumepallidega ja veel parem suunake lumerelva sõprade poole.
1 MÄNGIJA
MERRY SNOWBALLS
Kummarda ja tapa orkide horde eepilises linnakaitsvas mängus. Ole ettevaatlik, väldi massiivseid kirveid, mis on visatud sinu suunas orkide sõdalaste poolt.
Rutake appi Redile, Tarmole, Pommile ja sinisele kolmikule päästa varastatud munad. Uurige asukohti ja aidake lemmikuid tegelasi.
1 MÄNGIJA
ANGRY BIRDS
Job Simulator loojatelt! Jätk on veelgi huvitavam. Leiate end saarelt, kus töödata pole lihtsalt vaja!
1 MÄNGIJA
VACANTION SIMULATOR
Vaadata multifilme on tore, aga olla ise osa multifilmist on võrratu. Jah, see on reaalne, sest meie lisasime laste lemmikmultikad mängu!
1-4 MÄNGIJAT
FIXIES
ARKAADIA
Iga laps unistab sattuda multifilmi maailmasse. Me tegime selle võimalikuks — tõime multifilmid virtuaalreaalsusesse. Iga väike entusiast saab olla suureks abikäeks oma lemmiktegelase jaoks.
1-4 MÄNGIJAT
KIKORIKI
Valmistuge põnevaks arkaadiamänguks! Vaidlemata, iga arkaadiamäng virtuaalreaalsuses on hämmastav kuid just see on eriline! Olge ettevaatlikud, see mäng tekitab sõltuvust!
1-2 MÄNGIJAT
RACKET: NX
Üks kõige populaarseimaid mänge on meil olemas. Ei ole see midagi nii kerge murda eelmise mängija rekordit. Virtuaalreaalsuses on erilised reeglid. Enne tuleb parandada oma oskusi.
1 MÄNGIJA
FRUIT NINJA
Osale suurejoonelises merelahingus! Saa kindraliks ja kaitse oma kodumaa õlitootmistehast!
2 MÄNGIJAT
BATTLE FORCE
Parim mitmemängija mäng on nüüd VR platvormil. Täiesti uus koostoimimise tase. Tangid ja kaardid, mis on teile tuttavad on nüüd virtuaalreaalsuses.
2-4 MÄNGIJAT
WORLD OF TANKS
Fantaasia armastajad saavad võimaluse sukelduda Waltz of the Wizard mängumaailma. Mõelge vaid, et saate olla samal tasemel Merlini, Gandalfi ja Harry Potteriga.
1 MÄNGIJA
WALTZ OF THE WIZARD
SIMULATOR
Käes on tulevik, kus ei ole üldse vaja tööd teha. Pakume teile võimaluse proovida, kuidas on töötada ainult simulaatoris.
1 MÄNGIJA
JOB SIMULATOR
Nature Treks mänguga tunned end virtuaalreaalsuses tõelise kunstnikuna! Võid valida tuntuid kunstiteoseid või luua täiesti uus maal oma kätega.
1 MÄNGIJA
NATURE TRACK
Teie ees on parim boksisimulaator. Virtuaalreaalsus aitab kaasa sellele, et tunneksite ennast Rocky Balboa päris õpilasena
1-2 MÄNGIJAT
CREED: RISE TO GLORY
Mitmemängijaga mängimis võimalusega platvorm, mis ihkab adrenaliini ja on täpselt see, mida vajate pärast pikka ja kurnavat tööpäeva! Samuti tunnetate ekstreemse spordi füüsilist mõju!
1-4 MÄNGIJAT
SPRINT VECTOR
Sensatsioonilise ja konkurentsivõimelise laskemängu jätk on nüüd PlayVR Tallinn ruumides! Mängu teine osa on muutunud veelgi värvirikkamaks ja dünaamilisemaks.
2-4 MÄNGIJAT
REVOLVR 2.0
Jo-ho-ho! Tunne end tõelise Kariibi mere piraadina. Saa röövlitekamba liikmeks ja röövi saar kullast tühjaks.
1-2 MÄNGIJAT
PIRATES
TULISTAMISED
Olete täitsa debütant virtuaalreaalsuses? Meil on spetsiaalne taktikaline laskmismäng, mis aitab teil arendada täpsust ja harjutada tulistamist.
1-2 MÄNGIJA
ALPHA TACTICS
Enne kujutasite end ette Tõsise Sami rollis mängides tavalist arvutimängu. Me tahame teile näidata, kuidas on olla päriselt tema kehas!
1-2 MÄNGIJAT
SERIOUS SAM
Kõik kes fännavad zombi tulistamismänge on unistanud kas või hetkeks olla ise mängu sees. Paraku arvutil mängides ei ole see võimalik. Zombiapokalüpsis virtuaalreaalsuses ajab teie karvad püsti.
1-4 MÄNGIJAT
ARIZONA SUNHINE
Olete harjunud tulistamismängudega, kus antakse teile kohe välja hunnik relvasid, terviseskaala järkjärgult täeieneb ja iga nurga peal võimalus täiendada oma varusid?
1 MÄNGIJA
SUPERHOT
Kas on midagi, mis on hirmsam kui õudusfilm? Ohhoo, järelikult sina ei ole veel proovinud mängida hirmsat mängu virtuaalreaalsuses. Ole tõsiselt hirmsa horrori peategelane!
1 MÄNGIJA
THE BROOKHAVEN EXPERIMENT
BONEWORKS- Seiklusfüüsika mõistatus nüüd VRis. Kasutage leitud mehhaanilisi relvi, tööristasid ja esemeid, selleks et läbida kõik ohtlikud asukohad ja salapärast süzeed.
1 MÄNGIJA
BONEWORKS
2-4 MÄNGIJAT
HEADGUN
1-4 MÄNGIJAT
PAVLOV
1-4 MÄNGIJAT
SAIRENTO
1-4 MÄNGIJAT
RAW DATA
Igaüks on kuulnud CounterStrike'i kohta. Niisiis, Pavlov VR on tuntud mängu koopia, mis on erutanud tervete põlvkondade meeli. Proovid end terroristi või eriotstarbelise üksuse rollis?
Tuhandeid noori koguneb pealinna, et saavutada parimad tulemused küberspordis. Selles maailmas ainult see ongi tähtis! Pange pähe kiiver, võtke kontrollerid.
VR oli loodud selle jaoks. Teostage kolmikhüppeid, jookske läbi seinte, sooritage jõulibastumine ja peatage aeg, et põgeneda vaenlase eest, selleks, et ennetada rünnak.
Ehitatud nullist spetsiaalselt virtuaalreaalsuse jaoks. Algandmete gameplay, intuitiivne kontroll, väljakutsuvad vaenlased ja ulmeline atmosfäär sukelduvad su täienisti Eden sürreaalsesse maailma
Kas teie arvate, et värvimisraamatud on ainult väikestele lastele? Meie arvasime ka enne, kui mängisime Tilt brush google mängu. Pärast mängu jäävad teile ainult rõõmsad emotsioonid.
1 MÄNGIJA
TILT BRUSH
Tule ja mängi parimat 2019 aasta muusikamängu! Tunne ennast nagu oleksid äge maailmatasemel olev DJ! Muusika loomine, ei ole kunagi olnud nii lihtne.
1-2 MÄNGIJAT
ELECTRONAUTS
Haaravad natüürmordid, mis üllatasid kunstiihaldajaid on nüüd virtuaalreaalsuses. Meie oleksime võinud teha tavalise kunstinäituse, aga siis meie omapära kaoks. Kõik on palju vingem!
1 MÄNGIJA
ARTVR
KASUAALNE
1 MÄNGIJA
Dreadhalls
Avastage end sünge thrilleri atmosfäärist. Sina ja su partnerid, kes said ohtliku kurjategijale jälile. Lahendage ülesandeid, kus on vaja teie teravat meelt ja loogilist mõtlemist.
1 MÄNGIJA
THE POISONER
HORROR
Sa oled massiivses vangikongis lõksus. Avasta seda, jää ellu ja leia väljapääs. Su ainukeseks relvaks on kavalus, sinu enda julgus ja nõrk valgustus. Dreadhall on pingeline ja hirmus elamus.
Avatud: 11:00 - 22:00
Telefon: +372-58-111-223
E-mail: info@playvr.ee
Aadress: Liivalaia 40, Tallinn, Estonia
Ettevõte: Never Bored OÜ (12948218)